+48 883 111 044 info@cloon.pl

RENOWACJE KAMIENIA NATURALNEGO

Renowacja z artyzmem kamienia naturalnego – świadczymy usługi na najwyższym poziomie w zakresie renowacji, szlifowania, polerowania, doczyszczania, krystalizacji i zabezpieczania posadzek, blatów i schodów kamiennych.
Marmur, granit, konglomerat, piaskowiec to najczęściej stosowane budulce wykończeniowe , które podnoszą prestiż a przede wszystkim stanowią wizytówkę Obiektu. Jednak, aby mogły one cieszyć pięknym wyglądem przez długie lata powinny być profesjonalnie położone oraz właściwie zabezpieczone i pielęgnowane. Pomimo, iż stwarzają wrażenie trwałych narażone są na szereg niszczących negatywnych czynników powodując utratę poleru i ogólne wrażenie zniszczenia powierzchni takich jak:
– woda , brud, przebarwienia, plamy, warunki atmosferyczne, upływ czasu, kruszenie i ścierania się struktury kamienia, zarysowania, intensywność użytkowania lub specyfikacja obiektu.

Każdy kamień jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, stąd bardzo ważny jest dobór odpowiedniej technologii renowacji.
Rezultatem końcowym naszych usług jest długotrwały efekt ożywienia w nowej odsłonie kolorów struktur ukazujący naturalne walory i piękno kamienia naturalnego . Co równie ważne po dokonanym zabiegu struktury stają się jednolite, spójne a powierzchnia wymaga o wiele mniej pracy przy utrzymaniu w czystości, gdyż brud nie wnika w głąb tylko zostaje na powierzchni, skąd łatwo daje się usunąć jednocześnie pozostając lśniąca i błyszcząca…
Świadczymy usługi w budynkach użyteczności publicznej, bankach, hotelach, restauracjach, kościołach, obiektach przemysłowych, deweloperskich, biurowcach oraz rezydencjach i domach prywatnych.

Porozmawiamy?

Zadzwoń, porozmawiajmy o współpracy.

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.